KONST / Litografier / Färglitografi 15406259
nr 1540 6259
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 28/150. Färglitografi, bildmått: 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 58x47 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:02:05
12/5 07:00:11
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius